دسته بندی محصولات

ماموریت ما

ماموریت ما در شرکت تکاب اتصال دماوند

1)کیفیت:

شرکت تکاب اتصال با تکیه بر نیروهای مجرب این سرزمین و با در اختیار داشتن تکنولوژی روز دنیا همواره تلاش نموده است در مسیر کیفیت قدم بردارد تاثیر بسزایی در پیشرفت صنعت آب کشور داشته باشد، گواه این مطلب ارائه محصولات خود طی 26 سال سابقه کاری در شرکت های مختلف می باشد.

2) نوآوری:

تکاب اتصال در طول عمر خود به وسیله ارتباط با مراکز علمی، پژوهشی و آزمایشگاه در سطح داخلی و بین المللی موفق به ابداع و نوآوری چند محصول نظیر سه راه فلنجدار، فلنج هسته فولادی و … شده است. تا از این طریق بتواند به کمک واحد تحقیق و توسعه که متشکل از اساتید با تجربه این صنعت می باشند، کمبودها و نواقص را بهبود دهد.

3) ارائه خدمات فنی:

ارائه اطلاعات فنی اعم از روش کارکرد، شرایط استفاده، بهینه سازی و … در ارتباط با محصول همواره به منظور رفاه حال مشتریان در سرلوحه امور قرار داشته است تا به این روش بتوانیم همراه مشتریان، مشاوران و کارفرمایان از ابتدا تا پایان دوره بهره برداری باشیم.

4) رضایت مشتریان:

در علم روز مشتری مداری، رضایت مشتری و وفاداری مشتری مورد توجه اکثر شرکت های موفق دنیا می باشد و شرکت تکاب اتصال نیز از این قاعده مستثنی نبوده و همواره تلاش نموده بسترهای لازم جهت حفظ حقوق مشتریان را فراهم نماید.

چشم انداز: خلق فرصت های ایده آل برای پیشرفت کشور