دسته بندی محصولات

ماموریت ما

ماموریت ما در شرکت تکاب اتصال دماوند

1)کیفیت:

شرکت تکاب اتصال با تکیه بر نیروهای مجرب این سرزمین و با در اختیار داشتن تکنولوژی روز دنیا همواره تلاش نموده است در مسیر کیفیت قدم بردارد تاثیر بسزایی در پیشرفت صنعت آب و گاز کشور داشته باشد، گواه این مطلب ارائه محصولات خود طی 26 سال سابقه کاری در شرکت های مختلف پتروشیمی، معدنی و پالایشگاه های بزرگ کشور می باشد.

2) نوآوری:

تکاب اتصال در طول عمر خود به وسیله ارتباط با مراکز علمی، پژوهشی و آزمایشگاه در سطح داخلی و بین المللی موفق به ابداع و نوآوری چند محصول نظیر سه راه فلنجدار، فلنج هسته فولادی و … شده است. تا از این طریق بتواند به کمک واحد تحقیق و توسعه که متشکل از اساتید با تجربه این صنعت می باشند، کمبودها و نواقص را بهبود دهد.

3) ارائه خدمات فنی:

ارائه اطلاعات فنی اعم از روش کارکرد، شرایط استفاده، بهینه سازی و … در ارتباط با محصول همواره به منظور رفاه حال مشتریان در سرلوحه امور قرار داشته است تا به این روش بتوانیم همراه مشتریان، مشاوران و کارفرمایان از ابتدا تا پایان دوره بهره برداری باشیم.

4) رضایت مشتریان:

در علم روز مشتری مداری، رضایت مشتری و وفاداری مشتری مورد توجه اکثر شرکت های موفق دنیا می باشد و شرکت تکاب اتصال نیز از این قاعده مستثنی نبوده و همواره تلاش نموده بسترهای لازم جهت حفظ حقوق مشتریان را فراهم نماید.

چشم انداز: خلق فرصت های ایده آل برای پیشرفت کشور