فروشگاه تکاب اتصال
فروشگاه تکاب اتصال

سمینار جوش الکتروفیوژن – در شرکت آب و فاضلاب ایلام 17 آذر 1400

سمینار یکروزه آشنایی با محصولات شرکت تکاب اتصال دماوند در تاریخ 17 آذر ماه سال جاری در شهر ایلام برگزار شد.

استان ایلام یکی از استانهای پیشرو در استفاده از محصولات شرکت تکاب اتصال دماوند در صنایع مختلف می باشد بنابراین در این سمینار گروه های محصولات تولیدی شرکت تکاب اتصال دماوند که شامل لوله های پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن و پلی پروپیلن در چهار گروه الکتروفیوژن، بات فیوژن، فلنجدار و اتصالات خاص می باشد معرفی و موارد مصرف آنها توضیح داده شد.

در این سمینار یکروزه که ناظران مناطق مختلف آب و فاضلاب ایلام و مدیران بهره برداری در آن شرکت داشتند کارگاه آموزشی برگزار شد و از آنجائیکه شرکت کنندگان در سمینار تجربه استفاده از لوله های پلی اتیلن و همچنین اتصالات پلی اتیلن بات فیوژن و الکتروفیوژن را در پروژه های استان داشتند بنابراین در پایان هر مبحث جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد.

در ادامه این سمینار یکروزه که 35 نفر از فعالین حوزه آب و فاضلاب استان در آن مشارکت داشتند تبادل اطلاعات و تجربیات مفیدی بین شرکت کنندگان و متخصصین شرکت تکاب اتصال دماوند در حوزه بهره برداری، نگهداشت و تعمیرات اتفاق افتاد تعدادی از مشارکت کنندگان این سمینار یکروزه به ارائه پیشنهادات جدید جهت ارتقا و نوآوری تولیدات پرداختند که منجر به تشکیل اتاق فکری در شرکت تکاب اتصال دماوند در این خصوص شد.

در پایان سمینار با جلسه پرسش و پاسخ و مشارکت شرکت کنندگان در انجام فعالیت آموزش داده شده به پایان رسید و شرکت کنندگان مشکلاتی را که طی اجرای پروژه با آن روبه رو شده بودند را مطرح کردند. حضار شرکت کننده راه حلهای مختلف جهت تسهیل در اجرای پروژه ها را مطرح کردند.
عباس حبیبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *