سرخط خبرها
خانه » معرفی شرکت » تحقیق و توسعه تکاب اتصال

تحقیق و توسعه تکاب اتصال

شرکت تکاب اتصال در جهت تکمیل سبد محصولات و کالاهای مورد نیاز پروژه‌های آبرسانی و گازرسانی و همچنین به روز نمودن تکنولوژی های تولید، اقدام به عرضه اتصالات جوشی الکتروفیوژن بر اساس استانداردهای معتبر بین المللی نموده است .

پس از 2 سال تحقیق وبررسی بر روی کوپلر الکتروفیوژن توانسته این نوع اتصال را برای اولین بار در ایران به روش تزریقی (INJECTION) تا سایز 315 به تولید انبوه برساند.

برگزاری سمینارها

همچنین با هدف توسعه در راستای مصرف کالا با تکنولوژی برتر و رفع نیازهای تاسیسات آبی پروژه های داخلی اقدام به برگزاری سمینارهای مختلف با همکاری دانشگاه صنعتی امیر کبیر نموده است. در این سمینارها علاوه بر افزایش اطلاعات فنی در رابطه با مزایای اتصالات پلی اتیلن نسبت به سایر اقلام چدنی، فلزی و … به معرفی تولیدات شرکت و مزایای رقابتی تولیدات همچنین مزایای جوش الکتروفیوژن نموده است .

هدف از برگزاری سمینارها افزایش اطلاعات فنی مصرف کنندگان، مهندسین مشاور،  پیمانکاران و … و بررسی چالش های موجود در صنعت و همچنین معرفی توانایی های فنی شرکت تکاب اتصال دماوند میباشد.

استفاده از تکنولوژی های روز دنیا

امروزه در کشورهای صنعتی، لوله های RC به دلیل ویژگی و مزیت های برتر، کاملا جایگزین لوله های PE100 گردیده است. لذا شرکت تکاب اتصال دماوند با در اختیار داشتن ماشین آلات مدرن و پیشرفته اروپایی (Cincinnati) در صدد تولید لوله های پلی اتیلن RC  تا قطر 500 مییلیمتر میباشد.

طراحی کمربند الکتروفیوژن

هم اکنون این شرکت با تکیه بر واحد تحقیق و توسعه خود آغاز به طراحی کمربند الکتروفیوژن با تکنولوژی Rotatable نموده تا تحولی شگرف در صنعت تولید محصولات الکتروفیوژن در کشور ایجاد نماید.این کمربندها دارای برتری قابل ملاحظه ای از لحاظ کیفیت ، اطمینان ، سرعت عمل ، تکنولوژی و قیمت در مقایسه با کمربندهای رزوه ای می باشد و این امر باعث بهینه سازی شرایط سیستم های آبرسانی می گردد. این شرکت در تلاش است با سرمایه گذاری انبوهی که در طراحی ، ساخت قالب و تولید کمربندهای الکتروفیوژن انجام داده است ، بتواند گام بسیار مهمی در زمینه پیشرفت صنعت آب و گاز بردارد.

لینک دانلود رزومه شرکت تکاب اتصال دماوند